TTP par to, kas ir svarīgs pērkot mājokli

Pirms jauna mājokļa iegādes, galvenā lietas, ko cilvēki ņem vērā ir cena, platība, un mājas stils. Lai gan tie visi ir svarīgi apsvērumi, viens aspekts, kas ir vienlīdz svarīgs ir īpašuma atrašanās vieta. Protams, ka atrašanās vieta ir atkarīga no konkrēta pircēja vēlmēm.

Daži pircēji uzskata, ka tas ir svarīgi, lai tuvumā būtu laba izglītības iestāde vai veselības aprūpes iestāde. Tomēr lielākā daļa pircēju piekritīs, ka piekļuve labai sabiedriskā transporta sistēmai ir sevišķi svarīga. Faktiski, cilvēkiem, kuriem nepieder auto, sabiedriskais transports ir vienīgais veids, kā viņi var tikt uz darbu.

Tad piekļuve labam sabiedriskajam transportam ir ļoti svarīga. Kāda jēga, ka tuvumā ir slimnīca, baznīca, veikali, parki ja Jūs nevarat uz tiem tikt?

Ir neskaitāmu cilvēku, kam pieder automašīnas, bet ir arī cilvēku, kuriem nav citas izvēles kā pārvietoties ar kājām vai sabiedrisko transportu. Sabiedriskā transporta būtība slēpjas tā spējā izpildīt šīs vajadzības. Bet pat cilvēkiem, kuriem ir savas automašīnas, sabiedriskā transporta sistēmai tuvumā ir savas priekšrocības. Tas dod viņiem iespēju ietaupīt uz degvielas un stāvvietu maksām, jo īpaši tagad, kad degvielas cenas ir kāpušas.

Bet ne tikai cilvēki gūst labumu no efektīvas sabiedriskā transporta sistēmu. Labai sabiedriskā transporta sistēmai ir laba ietekme uz vidi. Braucot ar autobusu vai vilcienu, tas samazina oglekļa emisijas un rezultātā ir  mazāks gaisa piesārņojums.

Potenciālajam mājokļa pircējam ir viens cits faktors, kāpēc viņam vajadzētu apsvērt māju, kam ir pieejama laba sabiedriskā transporta sistēma. Laba transporta sistēma liecina par efektīvu vietējo pārvaldību. Izredzes ir, ka droša un efektīva transporta sistēma nozīmē, ka pašvaldība dara savu darbu.

No ekonomiskā viedokļa, izvēloties māju, kas ir viegli pieejama ar sabiedrisko transportu, tam ir arī savas priekšrocības. Pētījumi norāda uz māju tirgus vērtības pieaugumu, kad tā ir tuvu transportam. Potenciālajam mājokļa pircējam tas nozīmē peļņu ja māja ir būs jāpārdod.

Tātad, ja Jūs meklējat jaunu mājokli, pārliecinieties, ka tā tuvumā ir pieejams sabiedriskais transports. Jūs, protams, gūsiet labumu daudzus gadus uz priekšu. Un nav svarīgi – vai tas ir kapu tramvajs, vai cits transports. Galvenais, lai Jums ir pieejams sabiedriskais transports!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *