Sabiedriskais transports izklaidei

Sabiedriskā transporta izmantošana izklaidei – tas izklausās traki, vai ne? Sabiedriskā transporta, vai autobusu, vilcienu vai citu transporta veidu izmantošana izpriecām ir pēdējais pielietojums, kas cilvēkiem ienāk prātā. Tomēr sabiedriskais transports, pat vietās ar salīdzinoši sliktiem tranzīta pakalpojumiem, piedāvā izcilu un lētu veidu, lai labi pavadītu laiku, izpētot savu pilsētu, reģionu vai apkārtni.

Lēts

Sabiedriskā transporta likmes un tarifi pa pilsētu, no pilsētas uz pilsētu mainīties, un arī atšķiras atkarībā no nobrauktā attāluma un transportēšanas veida, bet likmes mēdz būt diezgan zemas, it īpaši salīdzinājumā ar cita veida izklaides.

Satieciet interesantus cilvēkus, uzziniet interesantus stāstus

Cilvēki bieži apbrīno dažus no dīvainajiem un jautrajiem stāstiem, ko es pastāstu par savu pieredzi braucot autobusus un vilcienus. Esmu braucis vilcienā piektdienas vakarā no Rīgas uz Daugavpili. Varu teikt, ka tas bija ļoti interesenti! Tuvāk pastāstīšu citreiz. Viens vienkāršs fakts ir taisnība: ja es nekad nebrauktu ar sabiedrisko transportu, man nebūtu neviena no šiem stāstiem. Kad jūs braucat ar autobusu, Jūs nekad nezināt, kas notiks. Ja Jūs braucat pietiekami bieži, Jūs noteikti dzirdēsiet dažas patiešām smieklīgas lietas … un ja Jūs esat labs stāstītājs, Jūs varēsiet likt cilvēkiem smieties atkal un atkal par kādu no lietām, ko Jūs redzējāt, vai dažas no sarunām, ko Jūs noklausījāties.

Izpētiet savu apkārtni, vienlaikus aizsargājot vidi

Sabiedriskais transports ļauj izpētīt Jūsu apkārtni un kopienu veidos, kā automašīnas nevar. Braucot ar autobusu vai vilcienu, Jums ir atšķirīgs viedoklis par ielu un ceļu, un sabiedrību kopumā. Jūs bieži ievērosiet veikalus vai citas funkcijas sabiedrībā, ko Jums varētu ignorēt braukšanas laikā, vai pat braucot kā pasažieris automašīnā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *