Kā ietaupīt uz lietām, kuras var nopirkt lietotas

Durvju aizvēršana visā mājā būs ne tikai labs drošības līdzeklis naktī pret iespējamiem ugunsgrēkiem, bet var samazināt apkures rēķinus. Iemāciet to bērniem no bērnības un Jūs varēsiet samazināt ikmēneša rēķinus.

Piesakieties bezmaksas kursiem internetā par to, kā darīt lietas pašu rokām un pārstrādāt vecās drēbes un audumus jaunos priekšmetos un apģērbā. Jūs pat varat uzzināt, kā griezt matus un ietaupīt izdevumus par frizieri vai manikīru/pedikīru un tamlīdzīgi, vai iemācīties remontēt ierīces.

Auto, ja Jums ir bērni, var būt lētāks nekā sabiedriskais transports, ja Jūs zināt kā to lietot pareizi. Neiegādājieties pavisam jaunu auto, bet neiegādājieties arī pārāk lētu auto, jo tam būs nepieciešams dārgs remonts. Labākās vietas, kur iegādāties auto ir no privātiem pārdevējiem. Auto vajadzētu būt ekonomiskam, lai samazinātu tā ikdienas izmaksas. Esiet uzmanīgi un pārbaudiet auto elektroniku un rūsu. Pārbaudīt jebkādus defektus. Pajautājiet par auto degvielas patēriņu un nesen veikto remontu cenu. Visi šie samazinās auto ekspluatācijas izmaksas.

Jūs noteikti domājat arī par auto apdrošināšanu. Iegādājoties to, noteikti salīdziniet dažādus piedāvājumus, kā to dara ar kredītiem un visu pārējo, ko var salīdzināt. Ja runājam par OCTA, tad to izdevīgāk pirkt uz ilgāku laiku!

Dokumentu drukāšana jeb “printēšana” var būt dārga ilgtermiņā, ja veicat to datortehnikas salonos, it īpaši, ja Jūs drukājat daudz un bieži. Iegādājieties printeri, lai to darītu mājās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *